Artı Medikal - İnegöl Medikal , Medikal Inegöl, Bursa Medikal - Süt Sağma Makinaları

Ürün Ara

Süt Saklama Poşeti

ACS-SSM05

Hayata en iyi başlangıç yolu anne sütü…

Weewell Süt Saklama Poşetleri BPA içermeyen özel kilitli tasarımı ile sütü taze tutarak daha ileriki bir zamanda güvenle bebeğinize içirmenizi sağlar. Anneler emzirme döneminde her zaman bebeklerinin beslenme saatlerine göre süt üretemeyebilirler, ya da süt bebeklerinin içebileceğinden daha fazla olabilir. Beslenme saatine göre bunu dengeleyebilmek için Süt saklama poşetleri annelerin en büyük yardımcısıdır. Süt dondurma operasyonu ile süt iki haftaya kadar taze bir şekilde muhafaza edilebilir. Önceden sterilize edilmiş ve kullanıma hazırdır. Oda sıcaklığında, buzdolabında ve derin dondurucuda saklamaya uygundur.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi

Vivocare Smilky Elektrikli Göğüs Süt Pompası

ACS-SSM04

Smilky süt pompası bebeklerin emiş hareketini taklit eder. Anne için konfor, bebek için daha fazla besin sağlar. Smilky?nin 9 farklı çalışma hızı bulunmaktadır. Bu sayede bebeğinki gibi bir ritim ve sıklıkla çalışır. Aynı zamanda çalışma hızı ve süresini kayıt etme özelliğine de sahiptir.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi

Galena Elektrikli Süt Pompası

ACS-SSM02

Bu ürün hakkında detaylı bilgi

SPECTRA 3 SÜT SAĞIM MAKİNASI

ACS-SSM03

Spectra 3, anneler için bebeklerine süt sağmalarında kullanılmak amaçlı üretilmiştir. Annelere süt çıkışında, zorluk yaşamadan sağımı kolaylaştırmak amacı ile güçlü vakum gücü ile kolay sağım sağlar. Pistonlu motoru ile kontrol edilir bir şekilde basınç yaratır, göğüs aparatı ile bu basıncın göğse uygulanması sağlanır.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi

Weewell Elektrikli Göğüs Pompası

ACS-SSM01

Bebeğinizin en önemli besini anne sütü!

Anne sütü güzel bir hayata başlamanın en sağlıklı yoludur. Ancak bebeğinizin yanında olmak her zaman mümkün olmayabilir. Weewell Göğüs Pompaları bebeğinizin anne sütüyle arasına hiçbir şeyin girmesine izin vermez. Süt sağım yöntemi ve süt saklama poşetleriyle bebeğinizi dilediğiniz zaman anne sütüyle besleyebilirsiniz.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi

Pazar, Mayıs 26, 2024